Tungsten karbür pelet

Tungsten karbür pelet küp

Chinatungsten Online profesyonel üreticisi tungsten karbür çekme kalıpları yüksek kalite ve uygun fiyat ile. Sert metal nedeniyle üstün güç, tokluk ve aşınma direnci ölür yaygın çizimde kullanılan malzemelerin bir sınıftır. Bütün büyük tel üreticileri tel çekme kalıpları, boru çekme kalıpları, bar çekme kalıpları dahil çizim ölür, kullanabilirsiniz. Çeşitli delik boyutu mevcuttur, tungsten karbür çizim aralığında farklı malzemelerin teller, çubuklar ve borular çizim kullanılan ileri getirmek ölür.Tungsten karbür çizim biz, üretim ihracat hem de arz yaygın küresel pazarda talep olduğunu ölür. Bu tungsten karbür boşlukları ile fabrikasyon ve teller, barlar ve borular çizim için kullanılır. Ayrıca, bu 0 ile delik boyutları mevcuttur. Çeşitli durum boyutları ile birlikte 2 MM 120.000 MM.

Tungsten karbür çekme kalıpları sahip oldukları özellikleri yüksek mukavemetli, sağlam yapısı, kolay kullanılabilirliği, dayanıklılık, mükemmel performans ve diğerleri sayılabilir. Biz tungsten karbür çekme kalıpları bir prim yelpazesi ile müşterilerine karşılayarak uluslararası pazarda güçlü footholds kurduk. Sert metal çekme kalıpları uzun süre yüksek hızlı çekilmiş çelik tel, tungsten tel ve bakır tel için yüksek yüzey pürüzlülüğü sağlar olabilir . Chinatungsten Online müşterilerimizin CAD ​​çizimleri tarafından belirtildiği gibi tungsten karbür çizim standart yapılandırmaları hem de ölür (yuvarlak, kare, altıgen ve dikdörtgen) ve özel şekillerde üretir.

Sert metal çok yüksek basınç dayanımı vardır ve bu nedenle yüksek basınç alabilir. Sert metal doğada kırılgan olmak ve kırılmaya karşı garantili değildir. Bu nedenle, son derece dikkatli ele alınmalıdır. Sert metal çekme kalıpları genellikle tel, çubuk, bar, ve tüp çekmek için kullanılır. Yaygın çekilmiş malzemeler çelik alaşımları, alüminyum alaşımları ve bakır alaşımları içerir. Biz temin edebilir ölür tamamen bitmiş veya kaba özlü - kasalı veya müşterinin tam gereksinimlerini karşılamak için, uncased.

Sert metal çizim gibi spiral, altıgen, flate tel, bakır çubuk, oval, yarım daire, üçgen, dikdörtgen ve diğer şeklinde kalıplar gibi şeklinde kalıp, ölür. Tüm kalıp müşteri çizimleri veya gerçek örnekleri göre işlenir. Ayrıca müşterilerin talebi karşılamak ve çizim müşterinin talebine göre zaman içinde herhangi bir marka performans ölür sunmak için kalıp tasarlayabilirsiniz. Firmamız her zaman teknolojik gelişmeye bağlıdır çünkü, biz hizmet durumuna göre en iyi malzeme seçmek için emin olabilirsiniz. Biz yüksek kalite ve uygun fiyat, müşteri memnun yapabilirsiniz sağlamak.